CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 165/70 R14 81T
Skladišče 1
85,20 EUR / kos
Za 4 gume 340,78 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
83,07 EUR / kos
Za 4 gume 332,30 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
85,59 EUR / kos
Za 4 gume 342,35 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238059519 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 5.93 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,18 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,15 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,90 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,34 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 85T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,54 EUR
Preveri zalogo

