VREDESTEIN QUATRAC 5 205/70 R15 96T
Skladišče 1
107,67 EUR / kos
Za 4 gume 430,66 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692316180 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | QUATRAC 5 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Fronway ROCKBLADE AT 2 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,35 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,99 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 205/70 R15 106R
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/70 R15 96T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,46 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 205/70 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 205/70 R15 106R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW613 205/70 R15 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,23 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 205/70 R15 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,40 EUR
Preveri zalogo

