Skladišče 7
139,50 EUR / kos
Za 4 gume 558,00 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227466324 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | POWERGY 2 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.97 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 225/60 R18 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,86 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT XL 225/60 R18 104V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 225/60 R18 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/60 R18 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 225/60 R18 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,44 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 225/60 R18 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,06 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 225/60 R18 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,03 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 225/60 R18 100H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 75,50 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/60 R18 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,05 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS 225/60 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,58 EUR
Preveri zalogo

