Skladišče 1
126,73 EUR / kos
Za 4 gume 506,93 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
130,39 EUR / kos
Za 4 gume 521,58 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814963255 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUEARTH-GT AE51 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.68 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 235/45 R18 98W RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/45 R18 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,32 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/45 R18 98Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,14 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/45 R18 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,39 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/45 R18 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,39 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 235/45 R18 98W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,98 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 235/45 R18 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 235/45 R18 98Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 65,55 EUR
Preveri zalogo

