Skladišče 6
115,59 EUR / kos
Za 4 gume 462,37 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
123,90 EUR / kos
Za 4 gume 495,60 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814941291 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUE-VAN RY55 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Aplus A867 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,52 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONTOUR AS 215/70 R15 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,79 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,37 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek RELAMAX 4S 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,69 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,30 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,86 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 215/70 R15 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,79 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 215/70 R15 109R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 70,13 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo

