Skladišče 1
85,49 EUR / kos
Za 4 gume 341,95 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
85,50 EUR / kos
Za 4 gume 342,01 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956281519 |
| Znamka | Kumho |
| Model | HA32 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.6 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,20 EUR
Preveri zalogo
Strial STR HIGH PERFORMANCE 205/65 R15 94H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 47,51 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,09 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 205/65 R15 94H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,46 EUR
Preveri zalogo

