Skladišče 1
359,46 EUR / kos
Za 4 gume 1.437,85 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709054713 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PS5 S |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/35 R21 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,73 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 132,01 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/35 R21 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 160,70 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/35 R21 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 187,22 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 199,28 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 202,24 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 210,77 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 275/35 R21 103Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 224,76 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 275/35 R21 103Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 239,91 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 275/35 R21 103(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 240,10 EUR
Preveri zalogo

