| EAN | 4038526021212 |
| Znamka | Fulda |
| Model | KRISTALL MONTERO 2 MS |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 6.548 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R15 84H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 38,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,42 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 175/65 R15 84H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,59 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 175/65 R15 84T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,74 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,03 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,72 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,18 EUR
Preveri zalogo

