Skladišče 7
36,25 EUR / kos
Za 4 gume 145,00 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959956703258 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | R701 RADIAL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 10 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | N |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.74 kg |
Priporočamo
Journey WR068 195/55 R10 98P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,51 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R701 RADIAL 195/55 R10 98N
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 36,25 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER TRAIL 195/55 R10 98N
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,17 EUR
Preveri zalogo
Maxxis CR966 195/55 R10 98P
Dobavljivo takoj v CCC skladišču Radomlje
Že za 74,90 EUR
DOBAVLJIVO TAKOJ

