Skladišče 3
117,85 EUR / kos
Za 4 gume 471,41 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
117,85 EUR / kos
Za 4 gume 471,41 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622199905 |
| Znamka | Nexen |
| Model | WING SPORT2# |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,24 EUR
Preveri zalogo
Aplus A502 235/55 R17 103H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,95 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/55 R17 103W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,80 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 235/55 R17 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,32 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,65 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 235/55 R17 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,26 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 235/55 R17 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,79 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/55 R17 103W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,90 EUR
Preveri zalogo

