*Slika je simbolična
Skladišče 7
83,85 EUR / kos
Za 4 gume 335,38 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3831126106805 |
| Znamka | Mitas |
| Model | TERRAFORCE-EF |
| Širina | 140 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 70 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 5.8 kg |
Priporočamo
Vee Rubber VRM211B 140/80 R18 70R
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,57 EUR
Preveri zalogo
Michelin TRACKER 140/80 R18 70R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,36 EUR
Preveri zalogo
Mitas TERRAFORCE-EF 140/80 R18 70R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,85 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MCE 6 DAYS EXTREME 140/80 R18 70M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 85,31 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MC360 MID SOFT 140/80 R18 70M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,96 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MC360 MID SOFT 140/80 R18 70M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,12 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MC360 MID HARD 140/80 R18 70M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,12 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MCE 6 DAYS EXTREME 140/80 R18 70M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,79 EUR
Preveri zalogo
Mitas TERRAFORCE-EF 140/80 R18 70M
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 94,79 EUR
Preveri zalogo
Dunlop EN91 140/80 R18 70R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 98,82 EUR
Preveri zalogo

