Skladišče 7
63,76 EUR / kos
Za 4 gume 255,05 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8605068724541 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER 4S |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.41 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,10 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 225/40 R18 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,43 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,26 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/40 R18 92W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,55 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,56 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,56 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,56 EUR
Preveri zalogo

