BRIDGESTONE TURANZA 6 225/40 R18 92Y RFP
Skladišče 1
102,39 EUR / kos
Za 4 gume 409,56 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
102,57 EUR / kos
Za 4 gume 410,29 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342237718 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA 6 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.51 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WINTER 225/40 R18 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,43 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,60 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,97 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/40 R18 92W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,49 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,57 EUR
Preveri zalogo

