Skladišče 7
98,84 EUR / kos
Za 4 gume 395,35 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322144837 |
| Znamka | Lassa |
| Model | COMPETUS WINTER 2 + |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 14.61 kg |
Priporočamo
Aplus A919 235/70 R16 106H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF2000 235/70 R16 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,89 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 235/70 R16 106T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 235/70 R16 106H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,25 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 235/70 R16 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,41 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/70 R16 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,72 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 235/70 R16 106T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,30 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 235/70 R16 106T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,40 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/70 R16 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,63 EUR
Preveri zalogo

