Skladišče 1
176,88 EUR / kos
Za 4 gume 707,50 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
176,64 EUR / kos
Za 4 gume 706,55 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
176,64 EUR / kos
Za 4 gume 706,55 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
172,81 EUR / kos
Za 4 gume 691,23 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701208862 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE 2 SUV XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.91 kg |
Priporočamo
General GRABBER HTS60 235/60 R18 103H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 45,59 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,76 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 235/60 R18 107W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/60 R18 107V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,77 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/60 R18 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,45 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,48 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO HT ST450 235/60 R18 107V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/60 R18 107W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,21 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,65 EUR
Preveri zalogo
Strial STR 701 235/60 R18 103W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 75,67 EUR
Preveri zalogo

