Skladišče 3
118,69 EUR / kos
Za 4 gume 474,78 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
124,42 EUR / kos
Za 4 gume 497,67 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227289756 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | CINTURATO WINTER* |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 89 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 8.7 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,90 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,84 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,27 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,96 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 195/60 R16 89H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo

