Skladišče 1
56,65 EUR / kos
Za 4 gume 226,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913108087 |
| Znamka | Hifly |
| Model | HF820 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 205/55 R17 95V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,69 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 205/55 R17 95V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,39 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,40 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R17 95V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,16 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,72 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/55 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,11 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 205/55 R17 95W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 55,67 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,20 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,65 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,65 EUR
Preveri zalogo

