Skladišče 3
186,04 EUR / kos
Za 4 gume 744,15 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
186,04 EUR / kos
Za 4 gume 744,15 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
184,49 EUR / kos
Za 4 gume 737,98 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563615561 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K137A XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.76 kg |
Priporočamo
Trazano Z-507 275/40 R20 106V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,24 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO SPORT 275/40 R20 106W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,94 EUR
Preveri zalogo
Trazano SU318 275/40 R20 106V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,47 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 275/40 R20 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 275/40 R20 106W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 275/40 R20 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,18 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R20 106Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,57 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 275/40 R20 106Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,90 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 275/40 R20 106V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 96,97 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 275/40 R20 106V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 97,35 EUR
Preveri zalogo

