*Slika je simbolična
| EAN | 4038526443755 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART 2 |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 70 mm |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 53 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3.31 kg |
Priporočamo
Bridgestone B03 120/70 R13 53L
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 37,36 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 120/70 R13 53P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,03 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 120/70 R13 53P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,46 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 120/70 R13 53L
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,95 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 120/70 R13 53P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,33 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 120/70 R13 53S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,31 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 120/70 R13 53P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,11 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SCOOTER 120/70 R13 53P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 52,11 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 120/70 R13 53P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,48 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 120/70 R13 53P
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,28 EUR
Preveri zalogo

