Skladišče 3
219,29 EUR / kos
Za 4 gume 877,16 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563526812 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750A ALLSEASON XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano SA37 265/45 R20 108W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,62 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/45 R20 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,26 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/45 R20 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/45 R20 108Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 108,94 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/45 R20 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,16 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 265/45 R20 108V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 125,93 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/45 R20 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 128,32 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 265/45 R20 108V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 137,49 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 265/45 R20 108Y
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 149,92 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 2 265/45 R20 104Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo

