Skladišče 3
178,18 EUR / kos
Za 4 gume 712,72 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701952635 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE 3 SPORT XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.9 kg |
Priporočamo
Firestone WINTERHAWK 3 245/40 R18 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 245/40 R18 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,84 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,72 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,72 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 245/40 R18 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 245/40 R18 97Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 62,26 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,81 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 245/40 R18 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,05 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 245/40 R18 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,55 EUR
Preveri zalogo

