Skladišče 1
482,28 EUR / kos
Za 4 gume 1.929,13 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
478,75 EUR / kos
Za 4 gume 1.914,98 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8059033604794 |
| Znamka | Prometeon |
| Model | R02 PROWAY X DRIVE |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 150 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 55.3 kg |
Priporočamo
Matador DHR4 295/60 R22.5 150L
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 229,81 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO ENERGY S13 295/60 R22.5 150K
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 242,58 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO ENERGY D23 295/60 R22.5 150K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,35 EUR
Preveri zalogo
Petlas SH110(ST) 3PMSF 295/60 R22.5 150L
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 268,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long KTS300 295/60 R22.5 150L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R-D30 295/60 R22.5 150L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 310,25 EUR
Preveri zalogo
Petlas RH100 (DR) 3PMSF 295/60 R22.5 150L
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 322,98 EUR
Preveri zalogo
Sava AVANT 4 PLUS 295/60 R22.5 150K
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 344,72 EUR
Preveri zalogo
Goodyear KMAX S GEN-2 295/60 R22.5 150K
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 383,02 EUR
Preveri zalogo
Sava AVANT 5 295/60 R22.5 150K
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 434,09 EUR
Preveri zalogo

