Skladišče CCC
169,99 EUR / kos
Za 4 gume 679,98 EUR
Na zalogi 4 kosi v CCC skladišču Radomlje
-
+
V košarico
Dobava: TAKOJ! (ponedeljek - petek do 17h / CCC Radomlje)
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 1
255,99 EUR / kos
Za 4 gume 1.023,97 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
254,64 EUR / kos
Za 4 gume 1.018,58 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227444414 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO WINTER 2 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,30 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 235/40 R19 96V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 60,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/40 R19 96Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,33 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/40 R19 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,61 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/40 R19 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,98 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,75 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/40 R19 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,83 EUR
Preveri zalogo

