*Slika je simbolična
Skladišče 2
132,86 EUR / kos
Za 4 gume 531,43 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
121,05 EUR / kos
Za 4 gume 484,20 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3188649812479 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART |
| Širina | 160 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 65 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.009 kg |
Priporočamo
Bridgestone SC2 RAIN 160/60 R14 65H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,70 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone SC2 160/60 R14 65H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,23 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SCOOTER 160/60 R14 65H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,63 EUR
Preveri zalogo
Metzeler FEELFREE 160/60 R14 65H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 102,74 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone SC2 160/60 R14 65H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 107,01 EUR
Preveri zalogo
Metzeler FEELFREE 160/60 R14 65H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,98 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 160/60 R14 65H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,05 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 160/60 R14 65H
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 125,67 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TH01 BURGMAN 160/60 R14 65H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 133,69 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX ROADSMART 3 SC 160/60 R14 65H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 136,62 EUR
Preveri zalogo

