BRIDGESTONE POTENZA SPORT EVO ENLITEN XL 265/35 R18 97Y
Skladišče 1
202,02 EUR / kos
Za 4 gume 808,07 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
204,77 EUR / kos
Za 4 gume 819,07 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342898711 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | POTENZA SPORT EVO Enliten XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 265/35 R18 97Y RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 66,66 EUR
Preveri zalogo
General ALTIMAX ONE S 265/35 R18 97Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,41 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 265/35 R18 97Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,00 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 265/35 R18 97Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,57 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/35 R18 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,27 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 265/35 R18 97Y
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 108,02 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-LIFE 2 265/35 R18 97Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 140,86 EUR
Preveri zalogo

