Skladišče 7
82,23 EUR / kos
Za 4 gume 328,93 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8605068724657 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER 4S |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12.19 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/65 R17 108V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,37 EUR
Preveri zalogo
Maxxis WP6 SUV XL 235/65 R17 108H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 67,49 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT 235/65 R17 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,29 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT 235/65 R17 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,29 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T BSW 235/65 R17 104T
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,66 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/65 R17 108V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV XL 235/65 R17 108H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,74 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 235/65 R17 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,80 EUR
Preveri zalogo
Minerva S220 235/65 R17 108H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,24 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/65 R17 108V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,80 EUR
Preveri zalogo

