*Slika je simbolična
| EAN | 4038526448033 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 295/30 R22 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 139,23 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 295/30 R22 103V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 176,23 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK510SUV 295/30 R22 103Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 226,00 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 295/30 R22 103Y
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 244,57 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 295/30 R22 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 247,48 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 295/30 R22 103Y RFP
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 266,43 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 295/30 R22 103Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 276,24 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT ALPIN 5 SUV 295/30 R22 103W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 336,72 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A 295/30 R22 103W RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 339,06 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 295/30 R22 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 340,33 EUR
Preveri zalogo

