Skladišče 1
100,51 EUR / kos
Za 4 gume 402,04 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
98,36 EUR / kos
Za 4 gume 393,43 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622223730 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA SPORT XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.53 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/45 R18 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,10 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/45 R18 93W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,34 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 215/45 R18 93W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 55,73 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 215/45 R18 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,82 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 215/45 R18 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,75 EUR
Preveri zalogo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 215/45 R18 93W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,15 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 215/45 R18 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,38 EUR
Preveri zalogo

