Skladišče 7
58,18 EUR / kos
Za 4 gume 232,72 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 029142905097 |
| Znamka | Avon |
| Model | ZT7 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 85 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 6.33 kg |
Priporočamo
Minerva FROSTRACK VAN 165/70 R14 89R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 21,59 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 165/70 R14 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 34,26 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 165/70 R14 89R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,92 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,97 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 165/70 R14 85T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 37,86 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,31 EUR
Preveri zalogo

