Skladišče 7
453,81 EUR / kos
Za 4 gume 1.815,26 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528704676521 |
| Znamka | Michelin |
| Model | SPORT CUP 2 CONNECT XL |
| Širina | 305 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.07 kg |
Priporočamo
Falken AZENIS FK520 305/30 R20 103(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 222,15 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 305/30 R20 103(Y) RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 243,21 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 305/30 R20 103(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 253,97 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S007 XL 305/30 R20 103Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 277,60 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 305/30 R20 103Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 296,73 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA RACE 305/30 R20 103Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 323,29 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 305/30 R20 103Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 329,41 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 305/30 R20 103Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 330,72 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO N0 XL 305/30 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 333,10 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO N1 XL 305/30 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 337,28 EUR
Preveri zalogo

