Skladišče 7
78,95 EUR / kos
Za 4 gume 315,80 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322184703 |
| Znamka | Lassa |
| Model | IMPETUS REVO |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 10.67 kg |
Priporočamo
Starmaxx NOVARO ST532 215/65 R15 96V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 40,88 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 215/65 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/65 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,46 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/65 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,66 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 215/65 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,14 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 215/65 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,44 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 215/65 R15 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,41 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 215/65 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,78 EUR
Preveri zalogo

