Skladišče 1
191,62 EUR / kos
Za 4 gume 766,49 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 2
198,12 EUR / kos
Za 4 gume 792,47 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 0029142720461 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER ST MAXX P.O.R BSW |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 115 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 76 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 19.91 kg |
Priporočamo
Ling Long GRIP MASTER CS 225/75 R16 104H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 62,26 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 225/75 R16 115S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLV1 225/75 R16 121R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/75 R16 121R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,44 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 225/75 R16 121R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,08 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW612 225/75 R16 118Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,68 EUR
Preveri zalogo
Strial STR ROAD-TERRAIN 225/75 R16 108S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 84,22 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 225/75 R16 104H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,49 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 225/75 R16 121R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,20 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 225/75 R16 121R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,72 EUR
Preveri zalogo

