*Slika je simbolična
Skladišče 7
1.346,88 EUR / kos
Za 4 gume 5.387,52 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227479881 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO CORSA |
| Širina | 335 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 18 kg |
Priporočamo
Pirelli P ZERO ASIM 335/30 R18 102(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 678,24 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO CORSA 335/30 R18 102Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 1.346,88 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO CORSA 335/30 R18 102Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 1.346,88 EUR
Preveri zalogo

