Skladišče 7
461,43 EUR / kos
Za 4 gume 1.845,73 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998704293087 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILOT SPORT 4S |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 25 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT SPORT 4S 285/25 R22 95(Y)
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 461,43 EUR
Preveri zalogo

