CONTINENTAL TS830P 225/50 R18 99H RFP
Skladišče 1
212,43 EUR / kos
Za 4 gume 849,71 EUR
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
210,87 EUR / kos
Za 4 gume 843,48 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
217,06 EUR / kos
Za 4 gume 868,23 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238601701 |
| Znamka | Continental |
| Model | TS-830 P AO XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/50 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,25 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 225/50 R18 95W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 62,43 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,90 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,74 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 225/50 R18 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,45 EUR
Preveri zalogo
Maxxis WP6 SUV XL 225/50 R18 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 76,15 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 225/50 R18 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,34 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,20 EUR
Preveri zalogo

