*Slika je simbolična
Skladišče 7
290,42 EUR / kos
Za 4 gume 1.161,68 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6438431025219 |
| Znamka | Kontio |
| Model | WHITEPAW CLASSIC |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 90 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 8.8 kg |
Priporočamo
Kontio WHITEPAW CLASSIC 185/80 R13 90S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 290,42 EUR
Preveri zalogo

