Skladišče 3
70,76 EUR / kos
Za 4 gume 283,04 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
70,76 EUR / kos
Za 4 gume 283,04 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709404259 |
| Znamka | Sebring |
| Model | UL.HIGH PERF. |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 9.3 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WINTER 225/40 R18 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,43 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,60 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,68 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/40 R18 92W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,34 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,04 EUR
Preveri zalogo
Duraturn ALL SEASON XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,78 EUR
Preveri zalogo

