Skladišče 1
48,86 EUR / kos
Za 4 gume 195,44 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
52,26 EUR / kos
Za 4 gume 209,03 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956298296 |
| Znamka | Kumho |
| Model | HA32 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 79 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 155/80 R13 79T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 30,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,08 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,11 EUR
Preveri zalogo
Journey WR082 155/80 R13 91N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,00 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,08 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,09 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,85 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 155/80 R13 79T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,48 EUR
Preveri zalogo
Lassa SNOWAYS 3 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,65 EUR
Preveri zalogo

