Skladišče 2
382,32 EUR / kos
Za 4 gume 1.529,27 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526413147 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.5 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/30 R22 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 164,38 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 285/30 R22 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 211,85 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 285/30 R22 101Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 214,60 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 285/30 R22 101Y
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 271,82 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 6 285/30 R22 101(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 274,97 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 285/30 R22 101Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 321,29 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 285/30 R22 101Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 327,46 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 * ENLITEN XL 285/30 R22 104Y
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 333,10 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) * XL 285/30 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 341,41 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 285/30 R22 101Y
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 347,03 EUR
Preveri zalogo

