| EAN | 5452000593924 |
| Znamka | Sava |
| Model | ESKIMO S3+ MS |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | F |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.49 kg |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX ET 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,52 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 145/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,05 EUR
Preveri zalogo
Lassa SNOWAYS 3 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,43 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,58 EUR
Preveri zalogo
Kormoran KOR ALL SEASON 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,62 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 145/80 R13 75T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo

