Skladišče 1
304,77 EUR / kos
Za 4 gume 1.219,09 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
337,48 EUR / kos
Za 4 gume 1.349,91 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227358384 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | SCORPION ZERO AS PNCS LR XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 114 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 18 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/45 R22 114Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 147,24 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RPB XL 285/45 R22 114H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 225,00 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 MO1 RPB XL 285/45 R22 114Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 256,51 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/45 R22 114Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 272,29 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 285/45 R22 114Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 274,93 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN WINTER V907 285/45 R22 114V RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 275,32 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFI. GRIP 2 SUV FP XL 285/45 R22 114H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 282,37 EUR
Preveri zalogo
Michelin X-ICE SNOW SUV XL 285/45 R22 114T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 293,93 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A 285/45 R22 114W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 301,31 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO AS PNCS LR XL 285/45 R22 114Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 304,77 EUR
Preveri zalogo

