Skladišče 1
106,87 EUR / kos
Za 4 gume 427,47 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622182440 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA SU4 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 255/45 R18 103W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 255/45 R18 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,63 EUR
Preveri zalogo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 255/45 R18 103W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,51 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 255/45 R18 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,21 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/45 R18 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,75 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 255/45 R18 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,69 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 255/45 R18 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,35 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 255/45 R18 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 92,13 EUR
Preveri zalogo
Kormoran SUMMER 3 255/45 R18 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,93 EUR
Preveri zalogo

