Skladišče 1
276,45 EUR / kos
Za 4 gume 1.105,79 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
288,01 EUR / kos
Za 4 gume 1.152,03 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563576084 |
| Znamka | Hankook |
| Model | IK01A SOUND ABSORBER * XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.55 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,50 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R22 108Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 103,05 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 275/40 R22 108V
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 164,09 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 275/40 R22 108Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 172,23 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 185,34 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 191,62 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 275/40 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 220,79 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 221,93 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 223,26 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 275/40 R22 108W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 241,84 EUR
Preveri zalogo

