Skladišče 7
218,45 EUR / kos
Za 4 gume 873,79 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9988563445885 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127B |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Teža | 14.17 kg |
Priporočamo
Novex WIN 5D XL 255/45 R19 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 255/45 R19 104Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,98 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 86,74 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 100,01 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/45 R19 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/45 R19 104Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 107,44 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 255/45 R19 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,64 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 113,66 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 255/45 R19 104V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 117,78 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 255/45 R19 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,02 EUR
Preveri zalogo

