*Slika je simbolična
Skladišče 7
116,13 EUR / kos
Za 4 gume 464,51 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000743275 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | ARROWMAX GT601 |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 58 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.243 kg |
Priporočamo
Vee Rubber VRM122 110/80 R18 62P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,71 EUR
Preveri zalogo
Mitas MC23 ROCKRIDER 110/80 R18 58P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,50 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDURO TRAIL XT+ 110/80 R18 58T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,30 EUR
Preveri zalogo
Continental TKC80 TWINDURO 110/80 R18 58Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,92 EUR
Preveri zalogo
Michelin ANAKEE WILD 110/80 R18 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,39 EUR
Preveri zalogo
Michelin ANAKEE STREET 110/80 R18 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,65 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MCE 6 DAYS EXTREME 110/80 R18 58R
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,63 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T31 110/80 R18 58V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,95 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T31 110/80 R18 58W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 103,22 EUR
Preveri zalogo

