*Slika je simbolična
Skladišče 7
145,87 EUR / kos
Za 4 gume 583,48 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227134339 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | SPORT DEMON |
| Širina | 150 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 69 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 6.8 kg |
Priporočamo
Dunlop SPORTMAX ROADSMART III 150/70 R17 69(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,63 EUR
Preveri zalogo
Mitas TERRA FORCE-R 150/70 R17 69V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,96 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT ROAD 5 150/70 R17 69(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,96 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX ROADSMART III 150/70 R17 69(W)
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,29 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ARROWMAX GT601 150/70 R17 69H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 118,43 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX GPR300 150/70 R17 69(W)
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 119,47 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T31 150/70 R17 69W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 120,70 EUR
Preveri zalogo

