Skladišče 3
68,66 EUR / kos
Za 4 gume 274,63 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024068669654 |
| Znamka | Uniroyal |
| Model | RAINEXPERT 3 |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7 kg |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX ET 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,52 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 145/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,05 EUR
Preveri zalogo
Lassa SNOWAYS 3 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,43 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,58 EUR
Preveri zalogo
Kormoran KOR ALL SEASON 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,55 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 145/80 R13 75T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo

