*Slika je simbolična
Skladišče 2
61,17 EUR / kos
Za 4 gume 244,70 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526535429 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART 2 |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 90 mm |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 55 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 4 kg |
Priporočamo
Vee Rubber VRM119B 110/90 R13 56P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,32 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 110/90 R13 56P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,03 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 110/90 R13 56P
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 43,86 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TWIST 110/90 R13 56Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,97 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 110/90 R13 56P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,90 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 110/90 R13 56P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,23 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 110/90 R13 56P
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,33 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 110/90 R13 56P
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,36 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 110/90 R13 56P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,41 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 110/90 R13 56S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,92 EUR
Preveri zalogo

