*Slika je simbolična
Skladišče 7
578,04 EUR / kos
Za 4 gume 2.312,14 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227314946 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P700-Z |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 12.8 kg |
Priporočamo
Pirelli P700-Z 235/45 R15 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 578,04 EUR
Preveri zalogo

