*Slika je simbolična
Skladišče 3
148,02 EUR / kos
Za 4 gume 592,07 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
148,02 EUR / kos
Za 4 gume 592,07 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
148,91 EUR / kos
Za 4 gume 595,66 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227435061 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | CARRIER WINTER |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Teža | 13.13 kg |
Priporočamo
Aplus A867 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,83 EUR
Preveri zalogo
Altri Marchi POINT S 4 SEASON VAN 195/75 R16 107R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,38 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 195/75 R16 110R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 195/75 R16 107R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,74 EUR
Preveri zalogo
Duraturn TRAVIAVAN 195/75 R16 107R
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 67,84 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 195/75 R16 107R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,57 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON LT+ 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 195/75 R16 110S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,33 EUR
Preveri zalogo

